logo    Úklidové služby Tábor    Glanc CZ s.r.o. - Profesionální úklidové služby 

O Glanc CZ s. r. o.

Vyřešíme Vaši starost s úklidem ....

 

Jste hodně zaneprázdněni a proto  máte málo času? Přijede Vám návštěva, nebo se jen chcete věnovat jiným věcem, než úklidu? Potřebujete umýt okna, vyčistit koberce, nebo sedačku? Již delší dobu nemáte vyžehlené prádlo?

Od této chvíle nechte tyto starosti nám! Stačí nás pouze kontaktovat, sdělit Váš požadavek a my se již o vše postaráme. Zajistíme Vám jednorázové i pravidelné úklidy domácností, firem, bytových domů a mnoho dalšího.


Proč si vybrat právě naše služby?

 

Jsme si vědomi toho, jakým zásahem do Vašeho soukromí je úklid jinou osobou. Proto k jednotlivým zákazníkům přistupujeme individuálně a snažíme se maximálně vyhovět Vašim potřebám, nárokům a přáním.

Víme, že bez dobrých referencí v dnešní době nelze obstát a proto bereme naši práci opravdu vážně a snažíme se ji dělat naplno. To je právě ten důvod proč si vybrat naši firmu. Budeme se snažit každý požadavek splnik k Vaší plné spokojenosti.

Pečlivě vybíráme naše pracovníky, obzvláště dbáme na profesní znalost, pečlivost a praxi. Trestní bezúhonnost je samozřejmostí.


ZARUČUJEME:

  • 100% SPOKOJENOST
  • PŘÍJEMNÉ VYSTUPOVÁNÍ
  • BEZÚHONNOST
  • POJIŠTĚNÍ FIRMY
  • NEJNIŽŠÍ CENY V TÁBOŘE

Jsme pojištěni u České pojišťovny až do výše 5 mil. Kč.Mytí oken Tábor

Mytí oken není pro každého jednoduchou záležitostí, je to snad nejméně populární domácí práce. A proto je zde naše firma Glanz cz.s.r.o., která tuto neoblíbenou práci vykoná za Vás. Umyjeme všechny typy oken v bytech, domech kancelářích i v nebytových prostorách, výlohy v prodejnách i další prosklené plochy. Vyčistíme žaluzie, sundáme záclony i závěsy nebo je naopak pověsíme. Umyjeme okna, rámy, parapety po malovaní či řemeslnících, odstraníme polepy,... Ručíme za kvalitu odvedené práce našimi zkušenými zaměstnanci.

Úklidové služby Tábor

K námi nabízeným úklidovým službám patří jak pravidelný úklid tak i ten generální, který provádíme v domácnostech i ve firmách v Táboře a blízkém okolí. Populární jsou sezónní úklidy ( velikonoční a předvánoční ), ale také úklid po stěhování, malířích, řemeslnících, před kolaudační,... Na základě Vašich požadavků zpracujeme zdarma nezávaznou cenovou nabídku. Vždy se snažíme o zajištění Vašich požadavků za velice přijatelnou cenu. K úklidovým akcím používáme moderní čistící prostředky a techniku. První úklid je prováděn za přítomnosti zástupce majitele firmy.

Úklid Tábor

Úklid Tábor = firma Glanc cz.s.r.o., nenabízíme pouze klasické úklidové akce, ale také čištění koženého nábytku, čištění látkových sedacích souprav a koberců, žehlení prádla, vyklízení, zajišťujeme dodávku, instalaci a servis hygienických a dezinfekčních systémů, dávkovačů i jiných doplňků. V případě zájmu o žehlení : nabízíme ruční žehlení prádla, pro prádlo si dojedeme a vyžehlené Vám ho zase zpět přivezeme. Běžně dodáváme vyžehlené prádlo do 48 hodin nebo je také možné Vaše prádlo vyžehlit i u Vás doma.

 

Firma Glanc CZ s.r.o. je zapsána u Krajského soudu v Českých Budějovicích oddíl C, vložka 17865.

 

YWM4Mz